Mekânları görsel zevke dönüştürmek için; yaşamsal mekânlarınız kaliteli ürünler ve kaliteli işçilikle birleştirerek, yaşam alanlarınıza sanatsal görsellik katıyor.

İşçilikte tecrübe ve sanatsal gücü birleştirerek zemin-duvar mekânlara seramik ve mermer de ünlü markaları mekânlarla buluşturarak müşterilerimize verdiğimiz sözleri uygulamada yerine getirmekte memnuiyet duymak hem de müşterilerimizin mutlu olmasında mutluluk duymuş olacağız. Mekânları görsel zevke dönüştürmek için banyo, mutfak ve balkonlarınızın seramik ve mermerde kaliteli işçilikle en önemli yaşam alanlarınıza sanatsal görsellik katıyoruz.

Mermer döşeneceği yerlere göre çeşitli farklılıklar göstermektedir. Bunun nedeni yapısal bir takım durumlardan ileri gelmektedir. Örnek vermek gerekirse eğer, kapı altına döşenecek bir mermer türü ile tezgâha döşenecek mermer arasında birçok yapısal farklılık bulunmaktadır. Her türlü fazlalıktan arındırılmış olan zemin üzerine döşenecek olan mermerin sağlam olabilmesi için, zeminin de kusursuz bir temizlik ve uygunlukta olması gerekmektedir. Zeminde çatlak olmamalıdır ve sağlam bir yapısı bulunmalıdır. 

Zemin her türlü inşaat artıkları ve boyadan da arındırılmış olmalıdır. Harçlı döşeme ile zemine yerleştirilen mermerler kısa bir süre sonra zeminle bütünleşip kullanılır hala gelmektedir. Bir diğer uygulama ise yapıştırma uygulamasıdır. Mermer yapıştırma usulüyle zemine yerleştirilir. Bu uygulamanın döşemesi daha kolaydır. Aynı zamanda uygulama yapılacak olan yüzeye göre de mermer türleri değiştirmektedir. Her mermer türü her zemine uygun olmamakla birlikte, kısa sürede aşınabilir ve görüntü olarak bozulabilir. Uygun yüzeyde uygun mermer kullanmak, yıllarca deformasyona neden olmayan sağlam bir mermer zemine kavuşmak demektir

Tags:
Share

Post comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Whatsapp