Bize Ulaşın

Nuhkuyusu caddesi.No:145D Üsküdar/İSTANBUL

Modern Tasarımlar

Evinizde şık, işlevsel ve modern tasarımlar ile fark yaratmaya hazır olun.

Teklif Almak İçin Bize Ulaşın

Sert Kayalar, bir mimari mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir.

Sert Kayalar daima bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu amaçlayan tanımlı mekânların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanmasını ilke edinmiştir.

Sert Kayalar mekân organizasyonuna yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile tasarımlar yapar. Malzeme ve teknoloji alanındaki gelişmeleri, mekân ve donanım tasarımlarında kullanır.

Sert Kayalar mekân tasarımının ilk aşamalarından, etütlerden, uygulamaların bitimine kadarki süreci profesyonel ekibiyle hayata geçirir. Sert Kayalar, mekâna özgü donanımların elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştirir. Yapımı tamamlanmış veya eski işlev dışında yeni bir kullanım amacı kazandırılacak yapıların iç mekânlarında öngörülen yeni işlevi, insanın yaşam ve davranış biçimlerine göre çözümler ve düzenler.

  • Güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla, alanında profesyonel ekiplerimizle, çağdaş ve uzun yıllar sağlam bir şekilde ayakta duracak yaşam alanlarının yapımını sağlamak, yegane görevimizdir.Dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi olmak.

Bizler standartın ötesinin, kalemimizin ucunda olduğuna inanmak ile birlikte mekanlarınıza belirlenen bütçeler ile yapılan tasarımların daha da fazlasını vaat ederken, size projenizi alan firma değil çözüm ortağı olabilmek için çalışıyoruz.

× Whatsapp