Mutfak

Ev hayatımızın en işlevsel bölümleri arasında gelen mutfaklar, bu önemine paralel olarak ev dekorasyonunda en çok titizlenilen yerler arasında gelir. Mutfak dekorasyonunda mutfak dolapları, mutfak aksesuarları, masa takımları, sandalyelere kadar her parça önem taşır. Mutfağınızı kaliteli bir yaşam alanına dönüştürmeniz için mutfak tipine ve evin stiline en uygun dekorasyonu seçmeniz faydalı olacaktır. Yemek yaparken keyifli vakit geçirmek, kısa bir kahve molası vermek ya da ailenizle mutfak masası takımı etrafında bir araya gelmek için, mutfağınıza gereken özeni gösterebilir ve onu yeni parçalarla daha keyifli bir alana dönüştürebilirsiniz.

Mutfak dekorasyonuna başlarken öncelikle göz önünde bulundurulması gereken nokta mutfak dolapları alanın ölçüsüdür. Her mutfağa uygun hazır mutfak dolapları size bu konuda her türlü olanağı tanır ancak seçeceğiniz mutfak mobilyası konusunda titiz davranmalısınız. Eğer geniş bir mutfağa sahipseniz mobilya seçiminizde daha rahat davranabilirsiniz. Ancak dar bir mutfak alanına sahipseniz katlanır sandalyeler, duvara monte mutfak masaları pratik çözümler sunabilir. Küçük mutfaklarda mutfak dolabı açık renk ve lame seçildiğinde alanı daha ferah gösterebilir. Mutfağınıza gereken özeni görsel manada gösterdiğinizi kanıtlayan bir diğer unsur da kullandığınız mutfak aksesuarlarıdır. Modern mutfak masaları arasından seçtiğiniz masanızın üzerindeki taze meyvelerle üslenmiş şık bir kâse harika durabilir. Ya da minimalist karolar ile kaplanmış duvarlarınızı küçük ve tek renk bir saatle tamamlayabilirsiniz. Mutfak masası takımı seçiminize mutfak sandalyeleri dahil değilse silinmesi zor olacak sandalyeleri tercih etmemenizi öneririz. Bu noktada renkli mutfak sandalyeleri hoş ve modern bir tercih olabilir. Mutfak sandalyeleri fiyatları için bütçenize uygun bir aralık belirlediğinizde Koçtaş’ın her bütçeye uygun mutfak sandalyeleri arasında tercih yapmanızı hayli kolaylaştıracaktır.

Mutfak Masası ve Takımı

Yemek odalarında ve mutfaklarda sıklıkla kullanılan mutfak masaları, ev dekorasyonuna şıklık katarken aynı zamanda işlevselliği ile kullanım kolaylığı da sunuyor. Dar alanlar için farklı tasarımlardaki mutfak masalarının yanı sıra geniş aileler için de modeller bulunuyor. Mutfak masası modelleri dörtlü ya da altılı oturma alanı seçeneklerine sahip. Farklı materyaller kullanılan modeller her kullanım alanına uygun. Ahşap masalar mutfaklarınıza hem modern hem de sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Dar alanlarda kullanılan açılır masalar; daha geniş bir alan sağlayarak ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyor. Mutfak masa sandalye modelleri de yine masa tasarımına uygun olarak tercih edilebilir. Özellikle klasik dekorasyondan hoşlananlar için kumaş sandalye seçeneği bulunan modeller en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Modern mutfak masaları ile dekorasyonlarına farklılık katmak isteyenler için ise minderli bench seçeneklerine sahip modeller de kategorimizde yer alıyor.
Mutfak masası fiyatları oturma alanı ve modelin ebatlarına göre farklılık gösterebiliyor. Dekorasyona uygun olarak her ürün için sandalye ya da bench gibi oturma grubu seçenekleri de bulunuyor.

Yemek pişirdiğiniz, ailece bir araya geldiğiniz, bir kahve molası verdiğiniz mutfak, evin kalbidir. İyi bir planlamayla mutfağınızı günlük ihtiyaçlarınıza uygun ve fonksiyonel bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Modüler mutfak dolap sistemleri ile mutfağınızı kendiniz kurabilir veya mutfak ölçüm hizmetini internet sitemiz üzerinden de satın alarak, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Katlanabilir yemek masası ve istiflenebilir sandalyelerle pratik sofralar kurabilir, yemek pişirme aksesuarlarıyla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Mutfaklar her zaman evin ruhu olarak bilinirler. Çok çeşitli fikirleri bir araya getirerek tamamen size özgü ve eşsiz bir mutfak tasarlayabilirsiniz.

× Whatsapp